¤¤¤ V soboto, 14.septembra (od 9 do 12 ure) bo v Kopru na različnih lokacijah potekal dogodek: Koprski šport na dlani!
Dan odprtih vrat bosta popestrili stojnici plesnega društva Elite in plesna skupina Pike, kjer boste dobili več informacij za novo plesno sezono.

Namen dogajanja je BREZPLAČNA predstavitev plesnih delavnic, katere bodo potekale v športni dvorani Osnovne šole Koper.

Urnik:
9:00 - 10:00 Jazz
10:00 - 11:00 Hip Hop
11:00 - 12:00 Pom Pom

Treningi bodo potekali pod okriljem znanega plesalca in priznanega trenerja Arturja Steffeta.
Vabljeni vsi ljubitelji plesa, ki bi radi uživali in se zabavali v dobri družbi!

VSTOP PROST! Zato pohiti in se nam pridruži ;)
*Dogodek se bo slikal in snemal v promocijske namene.

Info:
041/527-501

¤¤¤ Med 15.9. in 15.10.2019 pa bo v okviru DNEVOV ODPRTIH VRAT KOPRSKEGA ŠPORTA možno preizkustiti vadbe v našem društvu BREZPLAČNO (po 1 vajo).

Zato izgovore pusti doma in se nam pridruži pri miganju! Pleši, druži se, zabavaj se!

Lep plesni pozdrav!