Poletje se bliža koncu. Le še en teden je do pričetka šolskega leta. Hkrati pa s septembrom tudi mi odpiramo vrata naše plesne dvorane in pričenjamo s treningi. Dorekli smo tudi urnik in cenik.

V tem letu nas čaka kar nekaj sprememb:
  •  pričenjamo s treningi "STREET MIX", ki je namenjen osnovnošolskim otrokom, in sicer bodo treningi potekali v dveh starostnih skupinah - od 1. - 4. razreda OŠ ter od 5. - 9. razreda OŠ. Vaje bodo obsegale osnove plesne tehnike in različne plesna stile (hip hop, jazz in ostali moderni plesi, cheer, ...)
  • naši plesni družinici sta se pridružili dve novi učiteljici plesa - Karin Bordon, ki bo poučevala najmlajše Sončke in Anastasiya Pruyidze, ki bo mlade poučevala sodobni ples. Več o njiju in samem plesu si oglejte na našem zavihu "PROGRAMI" in "UČITELJI"

Vpisi v vse skupine že intenzivno potekajo, in sicer za vse plesne skupine, zato nas kar kontaktirajte in si zagotovite svoje mesto v skupini.

Vpisujemo v skupine: SONČKI 1 (3 - 4 leta), SONČKI 2 (4 - 6 let), STREET MIX 1 (1. - 4. razred OŠ), STREET MIX 2 (5. - 6. razred OŠ) in SODOBNI PLES. Čaka nas veliko glasbe, gibanja, plesne zabave in še česa.

Vpisi za odrasle: izbira družabnih plesov je pestra. V tej sezoni bosta potekala dva nivoja nadaljevanega tečaja, odpira se nova skupina za začetnike, z delom pa nadaljujemo tudi v klubski skupini. Seveda so v pripravi tudi občasne delavnice argentinskega tanga.

Stari člani, prosimo potrdite svojo udeležbo.

Z vajami pričnemo:
- SONČKI 1 (3 - 4 leta) - sreda 7.9.2022
- SONČKI 2 (5 - 6 let) - sreda 7.9.2022
- STREET MIX 1 (1. - 4. razred) - četrtek 8.9.2022
- STREET MIX 2 (5. - 9. razred) - ob napolnitvi skupine
- SODOBNI PLES - ponedeljek 5.9.2022
- HIP HOP NADALJEVALCI - torek 6.9.2022
- DRUŽABNI ZAČETNIKI - ob napolnitvi skupine oz. oktobra 2022
- DRUŽABNI NADALJEVALCI 1 - sreda 21.9.2022
- DRUŽABNI NADALJEVALCI 2 - ponedeljek 19.9.2022
- KLUB - četrtek 22.9.2022

Veselimo se novih izzivov in vabimo vas v našo družbo!